T2T saņēmis apliecinājumu augstākajiem SAP standartiem

SAP Sertifikāti

14.04.2020

T2T SAP komanda ir izturējusi SAP auditu un saņēmusi PCoE (Partner Center of Expertise) sertifikātu uz diviem gadiem - līdz 31.07.2022.

“Šis sertifikāts apliecina, ka T2T darbojas atbilstoši visiem SAP augstajiem standartiem un arī turpmāk var nodrošināt klientiem SAP uzturēšanas pakalpojumus. Esmu patiesi gandarīts par mūsu komandu, kas apliecinājusi savu pastāvīgi augsto darba kvalitāti un spēju neatlaidīgi ievērot SAP standartus klientu apkalpošanas procesā,” stāsta Viesturs Bulāns, T2T izpilddirektors.

SAP PCoE sertifikāta audits sastāv no trīs galvenajiem kritērijiem: procesi, infrastruktūra un cilvēki. Šajā auditēšanas procesā tiek pārbaudīts, vai sertificētajam partnerim ir nepieciešamās zināšanas un personāls, lai sniegtu visaugstāko atbalsta kvalitāti.

SAP ERP ir uzņēmumu resursu pārvaldības sistēma, kurai uzņēmumi uztic sava biznesa procesu pārvaldīšanu un automatizāciju. T2T ir SAP partneris ar SAP ERP sistēmu ieviešanas pieredzi kopš 1996. gada un piedāvā dažādus SAP pakalpojumus.

Sūti mums ziņu

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet ziņu!

Paldies!

Ziņa ir saņemta, mēs ar Jums sazināsimies!

Seko līdzi T2T aktualitātēm: