T2T kvalitātes politika

Lai paaugstinātu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti SIA T2T savā darbībā ir ieviesusi kvalitātes vadības sistēmu saskaņā ar EN ISO 9001 standarta prasībām:

  • Mēs apzināmies, ka drosmīgs, neatlaidīgs un atvērts darbinieks ir mūsu vērtība.
  • Mēs esam nodrošinājuši to, ka mūsu ieviestā vadības sistēma un kvalitātes politika, kā arī mūsu saistības pret kvalitāti un drošību, tiek saprastas, ieviestas un izpildītas visā uzņēmumā.
  • Klientu apkalpošanas un sniegto pakalpojumu kvalitātes mērķu izstrādē un saskaņošanā tiek sabalansētas klientu izvirzītās prasības un uzņēmuma ekonomiskās un attīstības intereses.
  • T2T kā svarīgāko savas darbības aspektu ir izvirzījusi pilnīgu klienta vēlmju izpratni un realizāciju, izstrādājot un uzturot dažādas lietojumprogrammas, nepieļaujot novirzes no savstarpējā sadarbībā ar klientu formulētajām prasībām vai līguma nosacījumiem, kas nodrošina uzņēmuma augstu konkurētspēju Latvijas tirgū un maksimālu klientu apmierinātību.
  • T2T ievēro un īsteno gan uzņēmuma iekšējās ar klientu apkalpošanu saistītās prasības, gan attiecināmajos normatīvajos aktos definētās prasības sniegtajiem pakalpojumiem.
  • Ar izstrādāto uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmu esam nodrošinājuši iespēju to nepārtraukti uzlabot, pilnveidot un attīstīt, tādējādi uzlabojot uzņēmuma vadības un pamatprocesu veiktspēju un efektivitāti, ar mērķi palielināt klientu apmierinātību, novērst potenciālās un esošās kļūdas, identificēt un pārvaldīt pastāvošos riskus.
  • Kvalitātes vadības sistēmas efektīva darbība tiek nodrošināta ar ieviestās pārvaldības sistēmas regulāru uzraudzību, nepārtrauktu uzlabošanu, kā arī iekšējo auditu veikšanu.

Bureau Veritas logo (ISO 9001)

Sūti mums ziņu

Lūdzu ievadiet vārdu!
Lūdzu ievadiet e-pasta adresi!
Lūdzu ievadiet tālruņa numuru!
Lūdzu ievadiet ziņu!

Paldies!

Ziņa ir saņemta, mēs ar Jums sazināsimies!

Seko līdzi T2T aktualitātēm: